JOLA TUBIELEWICZ

Professional Singer

Jola Tubielewicz : wokalistka i kompozytorka. Rockowa dusza. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku, na 45 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w popularnym programie „Szansa na Sukces”. W 2013 roku Jola w show muzycznym Polsatu „Must Be the Music”, jako zdobywczyni dzikiej karty przyznanej przez słuchaczy radia RMF Fm, znalazła się w finale.

Rockowa dusza

Na początku roku 2022 ukazał się debiutancki krążek artystki. Album powstał we współpracy z czołowym polskim gitarzystą Grzegorzem Skawińskim. Grzegorz Jest autorem oraz producentem kompozycji znajdujących się na debiutanckim krążku Joli. Rok 2022 oprócz ukazania się debiutanckiego krążka artystki obfitował także w inne sukcesy muzyczne : Jola znalazła się wśród 10 laureatów z całej Polski którzy zakwalifikowali się do 25. Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” . Wokalistka zdobyła także nagodę główną – Grand Prix 7 Danuta Rinn Festiwal .
MP 97
signature free img

Video

Music

Muzyka nie może się udać jeżeli się jej nie czuje i nie kocha. Takie mam przynajmniej przeświadczenie. Jeżeli jest inaczej, to takie wyjątki napawają mnie niepokojem, ale… . Mam przed sobą płytę człowieka, który twierdzi, że jej album powstał z bezgranicznej miłości do muzyki. Jola Tubielewicz po prostu… Pierwsza płyta, która dla artystki jest dowodem na to, że marzenia się spełniają – dla mnie stała się okazją do sprawdzenia czy ta muzyka rzeczywiście wypływa z serca i jest po prostu dobra.


Wydawnictwa

Jola Tubielewicz 1

- Jola Tubielewicz

tyl jolatubielewicz

foto galeria

Fot. EMILIA RADZIMOWSKA

Kontakt / info / booking

managament

mobile: +48 503 100 157

1 377