JOLA TUBIELEWICZ

Professional Singer

Jola Tubielewicz : wokalistka i kompozytorka. Rockowa dusza. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku, na 45 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w popularnym programie „Szansa na Sukces”. W 2013 roku Jola w show muzycznym Polsatu „Must Be the Music”, jako zdobywczyni dzikiej karty przyznanej przez słuchaczy radia RMF Fm, znalazła się w finale.

Rockowa dusza

Niedawno ukazał się debiutancki krążek artystki. Album powstał we współpracy z czołowym polskim gitarzystą Grzegorzem Skawińskim. Grzegorz Jest autorem oraz producentem kompozycji znajdujących się na debiutanckim krążku Joli.
Rok 2022   obfitował także w wiele sukcesy muzyczne : Jola znalazła się wśród 10 laureatów z całej Polski którzy zakwalifikowali się do 25. Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” . Wokalistka zdobyła także nagodę główną – Grand Prix 7 Danuta Rinn Festiwal.
W lipcu tego roku otrzymała tytuł „Najlepszej wokalistki” na XVI Festiwalu Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej.

MP 97
signature free img

Video

Music

Muzyka nie może się udać jeżeli się jej nie czuje i nie kocha. Takie mam przynajmniej przeświadczenie. Jeżeli jest inaczej, to takie wyjątki napawają mnie niepokojem, ale… . Mam przed sobą płytę człowieka, który twierdzi, że jej album powstał z bezgranicznej miłości do muzyki. Jola Tubielewicz po prostu… Pierwsza płyta, która dla artystki jest dowodem na to, że marzenia się spełniają – dla mnie stała się okazją do sprawdzenia czy ta muzyka rzeczywiście wypływa z serca i jest po prostu dobra.


Wydawnictwa

Jola Tubielewicz 1

- Jola Tubielewicz

tyl jolatubielewicz

foto galeria

Fot. EMILIA RADZIMOWSKA

Kontakt / info / booking

managament

mobile: +48 503 100 157

1 377