Patrycja Betley

Patrycja Betley

Charyzmatyczna multiperkusjonistka z ponad 25-letnim muzycznym stażem. Podróżniczka muzyczna i z wykształcenia, edukatorka muzyczna i autorka wielu projektów umuzykalniających. Wirtuozerię w grze na instrumentach perkusyjnych z najróżniejszych zakątków świata zdobywała poprzez samodzielną naukę, liczne podróże i bogate doświadczenie we współpracy z czołowymi muzykami polskiej sceny, głównie folkowej. Na stałe współtworzy duet Betley/Miró, skład Karoliny Cichej & Spółki oraz Kayah & Transoriental Orchestra, jako solistka występuje u boku Leszka Możdżera i Orkiestry Warszawskiej Opery Kameralnej MACV, współpracowała również z Stanisławem Soyką, Markiem Mosiem, Orkiestra NOSPR, Marią Pomianowską, Katarzyną Nosowską, Zbigniewem Namysłowskim, Tadeuszem Woźniakiem i wielu innych. 

Od ponad dekady jest oficjalną endorserką bodhranów (bębnów obręczowych) Roberta Forknera. Posiada własną linię z sygnaturą jako jedyna kobieta i jedna z dwójki bodhranistów spoza Irlandii.

Od 2022 roku jest oficjalną endorserką jednej z największych światowych marek perkusyjnych MEINL.

VIDEO

Od 25 lat moje życie silnie związane jest z muzyką i jej różnymi aspektami. Tworzę własną muzykę, zespoły oraz współpracuje z wieloma muzykami i zespołami. Oprócz tego, prowadzę warsztaty muzyczne, uczę gry na różnych instrumentach i zajmuję się muzykoterapią oraz arteterapią. Zapraszam Cię do mojego Świata, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie 🙂 , Patrycja Betley

info / kontakt / booking

+48 503 100 157

Dragged Thing 20

Wrsztaty muzyczne

Warsztaty muzyczne są częścią programu edukacji artystycznej, którego ideą jest wychowanie młodego pokolenia poprzez sztukę. To właśnie dzięki takim zajęciom, ponad 20 lat temu rozpoczęłam edukację muzyczną w szerszej formie i do dzisiaj zajmuję się tym zawodowo, czynnie działając na polskiej scenie muzycznej czy prowadząc liczne zajęcia, audycje, warsztaty perkusyjne etc.

Instrumentem po mapie

Spotkanie muzyczne , opowieść o instrumentach muzycznych pochodzących z różnych zakątków Świata. Dodatkowo wzbogacone o obszernie przygotowaną prezentację w formie slajdów, z ciekawostkami muzycznymi oraz geograficznymi. Stanowi połączenie podróży muzyczno – geograficznej po Świecie. Spotkanie ma charakter interaktywny. Oprócz wspólnej rozmowy, uczestnicy mogą indywidualnie, zapoznać się z każdym instrumentem. Spróbować wydobyć z niego dźwięk. Uczestnicy poznają wiedzę zarówno z zakresu muzyki etnicznej jak i geograficznej.