Patrycja Betley

Charyzmatyczna multiperkusjonistka z ponad 25-letnim muzycznym stażem. Podróżniczka muzyczna i z wykształcenia, edukatorka muzyczna i autorka wielu projektów umuzykalniających. Wirtuozerię w grze na instrumentach perkusyjnych z najróżniejszych zakątków świata zdobywała poprzez samodzielną naukę, liczne podróże i bogate doświadczenie we współpracy z czołowymi muzykami polskiej sceny, głównie folkowej. Na stałe współtworzy duet Betley/Miró, skład Karoliny Cichej & Spółki oraz Kayah & Transoriental Orchestra, jako solistka występuje u boku Leszka Możdżera i Orkiestry Warszawskiej Opery Kameralnej MACV, współpracowała również z Stanisławem Soyką, Markiem Mosiem, Orkiestra NOSPR, Marią Pomianowską, Katarzyną Nosowską, Zbigniewem Namysłowskim, Tadeuszem Woźniakiem i wielu innych. 

Od ponad dekady jest oficjalną endorserką bodhranów (bębnów obręczowych) Roberta Forknera. Posiada własną linię z sygnaturą jako jedyna kobieta i jedna z dwójki bodhranistów spoza Irlandii.

Od 2022 roku jest oficjalną endorserką jednej z największych światowych marek perkusyjnych MEINL.

VIDEO

Od 25 lat moje życie silnie związane jest z muzyką i jej różnymi aspektami. Tworzę własną muzykę, zespoły oraz współpracuje z wieloma muzykami i zespołami. Oprócz tego, prowadzę warsztaty muzyczne, uczę gry na różnych instrumentach i zajmuję się muzykoterapią oraz arteterapią. Zapraszam Cię do mojego Świata, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie 🙂

info / kontakt / booking

+48 503 100 157