artists hero img
Uczyć się warto.....

Warsztaty

W naszej ofercie mamy dla Państwa również serię Warsztatów.  Śpiew, gra na instrumentach,  rzeźba i wiele innych…. na początek kilka, ale będziemy ten dział systematycznie poszerzać.

Featured Artist

Jak kręcić korbą -
czyli sztuka gry na Lirze Korbowej
u mistrza Pawła Płoskonia

Lira Korbowa to magiczny instrument z korzeniami sięgającymi XIII wieku. Od niedawna lira korbowa przeżywa swoisty renesans na całym świecie. Jak to robić pokaże wam mistrz Paweł Płoskoń na „zakręconych warsztatach” 

Featured Artist
Śpiew estradowy - rehabilitacja głosu
Karolina Żuk

Trener wokalny i rehabilitantka głosu, wokalistka, aktorka, uczestniczka „Voice Of Poland” i „Bitwy na głosy”. Absolwentka Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. To tylko niektóre z punktów w CV Karoliny , która przeprowadzi was przez wszystkie meandry sztuki wokalnej i spowoduje że uwierzycie w swój głos.

Featured Artist

Warszaty Śpiewu Białego

„Folk w ogródku” to spotkanie, którego jednym z filarów jest muzyka folkowa zakorzeniona w tradycjach naszych dziadów
i pradziadów. Jego nieodłącznym elementem są 2-dniowe warsztaty śpiewu białego w Domu Pracy Twórczej i Rzemiosła Dawnego w Mikorowie. 

230532423 1859347940892343 546224460866569376 n
Featured Artist
warszaty muzyki irlandziej z Łukaszem Potocznym

Łukasz Potoczny — bandżysta, bard, muzyk folkowy. Jego największą pasją od lat pozostaje tradycyjna muzyka irlandzka i anglojęzyczna tradycja balladowa zarówno w wymiarze wykonawczym, jak i szerokim kontekście historycznym. Ostatnio oczarowany także przez balfolk
i muzykę francuską. Pasjonat banjo we wszystkich odmianach. Gra również na akordeonie diatonicznym, gitarze i gitarze tenorowej.

Featured Artist

Warszaty perkusyjne z Patrycją Betley

Charyzmatyczna multiperkusjonistka, twórczyni melodii w rytmie podróżniczka w muzyce i z wykształcenia muzyczna edukatorka. Współtworzy czołowe polskie folkowe składy muzyczne: Karolina Cicha & Spółka duet Betley/Miró oraz Kayah & Transoriental Orchestra. Współinicjoowała powstanie żeńskich zespołów Same Suki oraz Pamaruna. Jako solistka towarzyszy Leszkowi Możdżerowi w jego występach z Orkiestrą Warszawskiej Opery Kameralnej MACV. 

Patrycja Betley autor Paproch studio