CoffeeFaza

CoffeeFaza to zespół który powstał na bazie legendy słupskiego funrocka - zespołu Mr Idol. CoffeeFaza - to potężna dawka prześmiewczego rock'n'rolla zakrapiana na grubo ironią, aluzjami i sarkazmem. Wszystko na "poważnie" i dla beki. W tekstach CoffeeFaza pokazuje ich rzeczywistość ale w krzywym zwierciadle i kompletnie na opak.

coś tam o zespole...

Mr Idol

CoffeeFaza drwi z idolów współczesnej, plastikowej młodzieży, walczy artystycznie z rzeczy-wistością, żądając od władz krytycznego spojrzenia na swoje beztroskie poczynania. Swoim satyrycznym odniesieniem do współczesnego ładu, chcemy podziękować winowajcom za „przeźroczystość umysłów”, ignorancję i doprowadzenie do obecnej sytuacji. Naszą odpowiedzią jest optymizm, który może zmienić nasze życie.

Zespół był nagradzany w licznych konkursach. Między innymi: • wygrane „Rockowe Generacje w Koszalinie”, • wygrany Kujawsko-Pomorski przegląd Zespołów Rockowych w Bydgoszczy • udział w dodatkowym konkursie na festiwalu rockowym w Węgorzewie. • pierwsza nagroda (II miejsce) na Mazurskiej Musicoramie Rockowej - na imprezę tą zgłosiło się 128 zespołów z całego kraju, spośród których jury wybrało finałową 14. Każda z otrzymanych przez nas nagród łączyła się z nagrodą publiczności.

Wydawnictwa

plyta2 squadanka

Mr Idol / CoffeeFaza
Squad Anka

plyta squadanka

Mr Idol / CoffeeFaza
Best Seler